Česká republika

Spousta lidí dává přednost před zahraniční dovolenou u moře dovolené a cestování v tuzemsku. Může to být jak s finančních důvodů nebo prostě jen proto, že i u Česká republika je prostě krásná a je spousty míst kam se podívat a kde nebudete zklamáni. Zahraniční turisté k nám přijíždějí hlavně kvůli bohaté historii a také proto, že je u nás levně. Ubytovacích zařízení je dostatek. Hotely a pensiony jsou různé úrovně.

Česká republika je dobrá úniková cesta pro odpočinek, k zapomenutí všech problémů a zlepšení zdraví. Příznivé klima, spousty letovisek ve kterých máte možnost nádherného odpočinku. Zájezdy do České republiky jsou vhodné především pro milovníky prastarých hradů. Můžete se procházet v ulicích Prahy a dívat se na obrovský počet unikátních památek a to i v dalších městech. Několik památek je zapsáno na seznamu UNESCO.

Naše republika je oblíbená také díky početným a kvalitním lázeňským komplexům. Hojně navštěvované jsou také lyžařská střediska. Mezi nejvyhledávanější patři Špindlerův Mlýn.