České cestovní centrum máte zkušenosti

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s firmou České cestovní centrum? Volala mi paní že jsem u nich vyhrála zájezd. Na výběr jsem dostala týden v Rakousku pro 4 osoby nebo víkend v lázních v Maďarsku nebo víkendový wellness  na Moravě. Prý je důležité abych přijela k nim do Kutné Hory a to i s partnerem. Moc se mi to nezdá a navíc jsem ani nikde nesoutěžila. Máte s touto firmou někdo zkušenost?

Radka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Alena odpovídá:

  Dobrý den,
  chtěla bych Vám říct, nejezděte nikam. Já jsem tu skutečnost absolvovala a už nikdy. Za prvé mne překvapilo, že mne paní telefonistka láká na výhru, představí se od společnosti české cestovní centrum, pod kterými se prezentuji i na svých webových stránkách a po příjezdu je první překvapení u vstupu, že se firma nejmenuje tak jak uváděla paní ale czech holiday center. To byla první věc, která na mne nezapůsobila objektivně a i tak už jsem vstupovala na přednášku. Cítila jsem se tam jak na “ předváděčce “ zboží pro důchodce. Stále hovořil pán a jen jak je to výhodné, slevy atd. Víte nevím na co budu platit 3 dovolené dopředu, když dnes nevíte, jestli ta firma zde bude působit za půl roku? Kdo Vám co vrátí nikdo, ale každý má na zvážení. Nešla jsem do toho a ani můj přítel z toho nebyl nadšen a když si spočítám jednu dovolenou vyjde mne se vším všudy pro dva na 30.000,-Kč. Tady zaplatím 12.000,- za apartmán a kde nic tu nic. Cesta letadlem, jídlo, a další náklady a jste na 45.000,-Kč. Takže ještě dražší než all enclusive! Ale na začátku cena milá…. Já tam byla a už tam nemusím. Buďte opatrní poněvadž po telefonu moje výhra nakonec nebyla žádná, poněvadž jsem si nic nekoupila….

 2. Miloš odpovídá:

  Dnes mi od nich volala paní, že pro mě má krátkou anketu na minutu a hned se ptala jestli jsem byl za poslední 4 roky v zahraničí a kde. Když jsem jí řekl, že nechápu proč mi volá a žádal jsem vysvětlení tak jen zopakovala otázku ohledně mých cest do zahraničí za poslední roky. Tak jsem se rozloučil a zavěsil. Jak to tady čtu tak jsem udělal dobře. Hovor byl z čísla 737287298. Tak si ho dejte v mobilu na black list.

 3. Jirka odpovídá:

  Byli jsme s manželkou s Cestovním centrem v Seefldu a byli jsme opravdu spokojeni. Prostředí Tyrol, ubytování, mentalita domorodců a služby, to všechno výborně klaplo. Příjemné překvapení. Moravcovi – Pardubice

 4. Bara odpovídá:

  Ahoj Jirko,

  a muzu se zeptat byla to ta dovolena zadarmo? Platili jste pouze tech 950Kc na osobu jako rezervacni poplatek a ubytovani bylo zdarma? Moc bych ocenila Vasi odpoved, jelikoz jsem take mela pocit, ze je to podvod kdyz jsem byla u nich v Kutne Hore. Diky moc!

 5. Jana odpovídá:

  Byla jsem tam pozvána taky s přítelem. Výlet do Kutné Hory byl fajn, ale do nabídky a podmínek nabídky českého cestovního centra jsem nešla. Já si myslím, že dnes platit nějaké udržovací poplatky za apartmán v Rakousku je nesmysl. Dnes na internetu si najdu apartmány v Rakousku a objednam si ubytování dle potřeby na týden za 6.599,-Kc a ne za 12.000,- Kč a s dalšími poplatky. A nabídka Tenerife nám nevyhovuje, poněvadž je to jen ostrov na lávě a původem je to jen bývalá vyhaslá sopka a moře je tam černé, to jsou hezčí lokality ve Španělsku nebo na ostrovech, ale záleží na každém jednotlivci. My tam byli a nelíbilo se nám tam.

 6. Renata odpovídá:

  Byli jsme v Kutné Hoře dnes, prý jsme také vyhráli ubytování v Seefeldu zdarma. Jaké zdarma, když musím zaplatit 950,-Kč za osobu, tudíž 3.800,- za čtyřčlenou rodinu. A kde je jídlo, doprava a další výdaje, že? Pán nám nabízel členství 100.000,-Kč s tím, že budeme mít zájezdy-ubytování jen 3.000,-Kč na osobu. Taky mi to nijak levné nepřišlo. Letenky totiž musíte koupit přes ně a ačkoliv Vám pán sdělí, že stojí od 7-11.000,-Kč ve smlouvě je, že stojí 10.900,-. Když jsem si pročítala smlouvu a začala upozorňovat na nepřesnosti a odchylky od toho, co nám vykládal, začal být nepříjemný až hulvátský a celé sezení rychle ukončil s tím, že jsme to mohli říct rovnou, že nic nechceme. Tak takhle jednají se zákazníkama. Uritě nedoporučuji a dávejte si na ně pozor. Jsou jak prodejci na předváděcích akcích. Pořád mluví naučené fráze a nenechají Vás si ani v klidu přečíst smlouvu.

 7. Alena odpovídá:

  „Vyhráli jsme“ zdrama pobyt pro 4 osoby v Seefeldu – apartmán s kuchyňkou… Protože prostředí tam velmi dobře známe a máme to tam rádi, kývli jsme. Pobyt jsme si po svém užili ale:
  – nabídnou vám termín na jaře nebo podzim – mimo sezónu, což zvyšuje riziko špatného počasí
  – označení apartmán je zkreslující a mylné. V tamní lokalitě i jinde jsme zvyklí za apartmán považovat minimálně dvě oddělené místnosti – obyvatelnou a spací, k tomu plně vybavenou kuchyň a sociální zařízení. Možná takový v hotelu původně byl, ale někdo jej chytře přepažil na dva, pravděpodobně, aby se více vydělalo – ve zdi jbyl patrný zastavěný průchod. Takže v jedné malé nudli / místnosti máte hned u vstupu z jedné strany pidi kuchyňský kout (jen dvouvařič a malá lednička, varná konvice – na fotkách prezentovaná mikrovlnka nebyla), z druhé strany hned vstup na Wc a sprch. koutu, po dvou krocích stůl se židlemi a jednou manželskou postelí. Poté čtyři schůdky dolů a jste u rozkládacího gauče (notně opotřebovaného a flekatého) , stolečku a televizí, pak následuje maličká teráska s výhledem přímo do silnice. Rozhodně musíte jet jako rodina nikoli přátelé, protože nemáte žádné soukromí ani při spánku. Maličká průchozí nudle předělená jen závěsem… To jen aby, nedošlo k omylu – apartmán má jiné parametry a když se podíváte po okolních penzionech a hotelech za podobnou cenu (než je součet rezervačních poplatků, ceny za úklid a atd) dostanete ve stejnou sezónu nesrovnalně větší komfort pro více osob… Tudíž žádná výhra a nic zadarmo.
  Spokojeni jsme byli s prostředím, počasí nám přálo… Příště ale pojedeme jinam a sami na vlastní pěst, ostatně jako kdykoli předtím…

 8. Lucka odpovídá:

  Dobrý den, já s nimi byla spokojena… Měli jsme od nich pár dovolených a vše proběhlo v pořádku… Ta první byla na ten reklamní poukaz. A pak jsme si 2 koupili. Žádnej podvod to nebyl, i když mi to taky ze začátku bylo divný.. Ale pak se to dá pochopit, jak mi to tam vysvětlovali. Samozřejmě ať si to každý zváží sám. Ale za naší rodinu musím říct, že to proběhlo jak má.
  Lucka

 9. Hanka odpovídá:

  Já s nima byla před lety na Kanárských ostrovech a také bylo všechno bez problémů.

 10. Roman odpovídá:

  Dnes mi taky volali, tak jsem trpělivě poslouchal a úporně přemýšlel, kde bude ten háček. Docvaklo mi to, když paní zmínila Kutnou horu a nutnou osobní návštěvu, protože to se mi vybavilo, že jsem o nich už na internetu před časem četl. S díky jsem jí odmítl a sdělil jí, že si informace o jejich firmě hned na netu znovu připomenu, abych si je lépe vybavil, až mi budou příště volat.

 11. Barbora odpovídá:

  Dobrý den,byli jsme s nimi v Seefeldu a na Tenerife,vše bylo v poradku.Byli jsme spokojeni .

 12. jana odpovídá:

  V roce 2010 jsme navštívili také cestovku v Kutné Hoře, tenkrát si zakoupili členství za 36 tisíc na zkoušku ( 3 zájezdy pro 4 osoby) Byli jsme v Chorvatsku, Rakousku a na Tenerife, byly to 3 nejlepší dovolené, spokojenost.

Přidat odpověď

Další podobné diskuze