Dominikánská republika

Dominikánská republika je země, kterou si lze snadno představit jako místo počátku života a rozvoje. Před vašima očima se budou rozprostírat bujné tropické pralesy a exotická vegetace džungle. Až zde přistanete budete mít pocit, že jste v ráji. Naleznete zde více jak 1500 kilometrů nádherných pláží. Mnohé z nich jsou absolutně bez turistů. Moře je průzračné a tyrkysově modré. V Karibiku budete těžko hledat krásnější místo.

Místo je vyhlášené díky svým nádherným plážím, ale najdete zde i překrásné vrcholky hor a poutavou architekturu. Obyvatelé jsou přátelští.

Sezóna zde trvá celý rok. Je příjemným osvěžením udělat si zde dovolenou v době kdy u nás panuje zima. tento exotický ostrov má vlastní letiště a platí zde bezvízová povinnost. Přestože dovolená zde nepatří mezi ty nejlevnější pravdou zůstává, že je nejlevnější v této oblasti.

Vaše oči se budou dívat na velkolepost královských palem, teplé jižní sluneční paprsky a krásné pláže se zlatým pískem. I takové místo lze najít v naší době. Jmenuje se Dominikánská republika.