Kuba

Kuba každému připraví spousty neočekávaných zážitků. Na Kubě jsou krásné bílé pláže a křišťálově modré vody, korálové útesy s hejny ryb, různá exotická fauna a flóra. Pláží je opravdu hodně a teplota moře jen výjimečně klesá pod 24 stupňů. Životem pulzující, veselá a hravá země jejíž obyvatelé jsou většinou chudí a většinu času tráví klábosením na ulicích. Lidé jsou družní a přátelští. Divoká je i historie ostrova. Vedle sebe uvidíte nádherné koloniální stavby a komunistickou architekturu, na silnici pak vedle sebe žigulíky a velká americká auta šedesátých let a poslední modely aut světových značek. Na každém kroku budete plni údivu s tolika protikladů. To vše lze nalézt na Kubě.

Důvody proč jet na dovolenou zrovna na Kubu? Z ČR na do této destinace létá stále více lidí. Vypravit se tam můžete  celoročně. Dovolená na Kubě je nezapomenutelná exotika v karibské oblasti.

Největší úspěch mají výlety za volně žijícími živočichy, turistika v horách, rybaření a potápění. Je překvapující svou krásou. Pohoří, řeky a vodopády, tropické vegetace plné ohromujících barev.