Španělsko

Španělsko je romantika sama. Horké slunce, teplé vody moře, krásná kombinace světle modrého nebe a zlatavých pláží. Destinace je Čechům dobře známá a je stále oblíbeným cílem dovolené. Asi nejznámější je pobřeží Costa Brava. Míst kde strávit dovolenou je zde mnoho. Země je turismu otevřená a na službách to je vidět. Ve Španělsku najdete spousty krásných míst. Každé město má svůj osobitý ráz. Je jedno jestli jste milovníci historie, nočního života nebo hledáte místo kde strávit rodinnou dovolenou. Španělsko uspokojí každého.

Stále ještě váháte jestli do Španělska jet? Pokud dovolená ve Španělsku bude Vaší letošní doporučujeme volit letecký zájezd. Ten je sice dražší než autobusem, ale mnohem pohodlnější. Kdo si to zkusil jistě bude souhlasit. Chcete si užívat sluníčka nebo tvrdnout v autobuse?

V létě je příjemně teplé počasí s maximem do 30 stupňů. Teploty občas dosahují extrémních 40 stupňů. Nejvíce teplo je na pobřeží. Zima je mírná s teplotami okolo 10 stupňů. V létě zde máte jistotu slunečného počasí.