Velká Británie

Velká Británie láká k návštěvě historických památek, klidných provincii a zábavy všech chutí. Ostrovní stát tvoří 4 země Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Británie se svým královským luxusem a okázalostí, jedinečnou rozmanitostí ráda přivítá turisty, kterým nabídne své hodnoty a poskytuje mnoho možností a příležitostí k odpočinku. Země jakoby se zasekla v minulosti a zároveň poskytuje vše co může moderní společnost nabídnout. Vynikající kuchyně, kluby, dostatek příležitostí pro nákupy po celém Spojeném království. Země patří mezi nejvýznamnější státy světa. Všude najdete spousty historických památek a zajímavých poznání do vzdálené i nedávné minulosti.

Mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější města Británie Patří: Londýn, Edinburgh, Belfast, Blackpool, Bournemouth, Brighton, Cardiff, Glasgow, Leeds, Liverpool, Manchester, York. Na většinu míst se dá dostat díky akcím leteckých společností relativně levně.

Počasí přímo ovlivňuje oceán. Často prší a jsou mlhy. Časté jsou prudké zvraty v počasí. Teploty se v létě šplhají ke 30 stupňům.