Venezuela

Venezuela má okouzlující faunu a flóru. Žijí zde druhy zvířat, které jinde neuvidíte. Většina turistů ve Venezuele nezůstává a cestuje na nedaleký ostrov Isla Margarita. Země má nádhernou zeměpisnou polohu na pomezí Jižní Ameriky a Karibiku. Nádherné přírodní scenérie a bělostné pláže s blankytně modrým mořem nenechají nikoho chladným. Zde si exotiky užijete dosytosti. Venezuela je označována za nejkouzelnější zemi Jižní Ameriky. Poznejte krásy a kontrasty této země.

Kromě období dešťů, které trvá od srpna do října jsou všechny dny slunečné a teplé. Časový posun je o 5 resp. o 6 hodin méně.

V hlavním městě Caracas žije skoro 5 miliónů obyvatel. Město je plné kontrastů stejně jako celá země. Bohužel situace v zemi není vždy ideální a proto si vždy aktuální stav před cestou zjistěte. Je zde zvýšená kriminalita. Země má velké zásoby nerostných bohatství přesto většina obyvatel žije v chudobě. Víza nebudete potřebovat. Žádná očkování nejsou nařízena, ale doporučuje se minimálně vakcína proti žloutence A a B.